NÁKUPČÍ
REINERT Czech s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : - příprava poptávkového řízení - realizace a vyhodnocování poptávkových řízení- kontrola dokladů pro vypracování objednávek- vystavování objednávek materiálů a služeb- odpovědnost za správnost návrhu kupní smlouvy- příprava, aktivace a správa nákupních objednávek (komponenty, náhradní díly, obalový mat.

rež. mat.) - vyřizování reklamací neodpovídajících kupní smlouvě nebo objednávce- vyhledávání a výběr nových dodavatelů, jednání o cenách, příprava smluv- spolupráce s projektovým týmem, spolupráce na nových projektech- odpovědnost za dodržování termínů zakázek a vyhodnocování dodávkové schopnosti- zpracování podkladů pro finanční útvar - analýzy, reporting- řízení hodnocení dodavatelůPožadujeme : - SŠ / VŠ vzdělání- praxi na obdobné pozici (nejlépe v automotive)- aktivní znalost anglického příp.

německého jazyka - podmínkou- zkušenost s tvorbou nabídek a cen- znalost vyjednávání- uživatelskou znalost MS Office- znalost SAP výhodou- komunikativnost, samostatné rozhodování, asertivita- ŘP skupiny "B" - aktivní řidičNabízené výhody : stravenky, penzijní připojištění, mobilní telefon Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 8.00 do 11.30 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost