Lídr péče o hosty / Brigáda až za 155 kč na hodinu
McDonald's
Cheb, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle

Baví tě práce s lidmi? Nebojíš se komunikovat a zvládneš s úsměvem vyřešit nějakou tu stížnost? Tak právě tebe hledáme. Přidej se do našeho týmu lídrů péče o hosty.

Neumíš si představit co takový lídr dělá? Čti dál..### Co můžeš od této práce očekávat ?Lídr pečuje o naše zákazníky. Snaží se, aby se naši hosti u nás cítili dobře.

Zvládne vyřešit reklamaci se zákazníky.Dohlíží na prostor restaurace a zodpovídá za jeho čistotu.### Ideální uchazeč?- Pozitivně naladěný a úsměvavý člověk.

 • Rád si pokecá s novými i stálými zákazníky.- Má kladný vztah k dětem.### Co nabízíme?- Mzdu až 155 Kč / h.- 50% slevu na stravování a nápoje zdarma!- Benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald'
 • s, tak u všech našich partnerů!- Práci v mladém kolektivu, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti.### Franšízantpastyrik-jan

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost