PRACOVNÍK OCHRANY OSOB A MAJETKU - ČLEN VÝJEZDOVÉ HLÍDKY
BOIS Opava a.s.
Opava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

KO : Chudý René, tel. : 725 625 852 - volejte pouze od 6 : 00 do 18 : 00 hod., e-mail : rene.chudy bois.cz. Nutné řidičské oprávnění sk.

B - aktivní řidič, komunikativnost, reprezentativní chování a vystupování, nutná uživatelská znalost práce s PC.Práce v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových denních i nočních směnách.

Nástup ihned.Zaměstnanecké výhody : stravenky, získání Osvědčení o profesní způsobilosti zdarma, možnost získání zbrojního průkazu, zdarma výcvik sebeobrany, příspěvek na dopravu.

Náborový příspěvek až 10 000 Kč pokud bude pracovní poměr trvat minimálně 6 měsíců, 15 000 Kč pokud bude pracovní poměr trvat minimálně 12 měsíců.

Náplň práce : výjezdy k signalizovaným poplachům ve stanoveném časovém limitu, patrolační služby, svozy finančních hotovostí.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost