Adiktolog
Vězeňská služba České republiky
Brno-město, Brno
před 3 dny
source : Hitprace

Česká republika, Vězeňská služba ČR, v zastoupení ředitele Vazební věznice a ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno přijme uchazeče na obsazení pracovního místaADIKTOLOGs pracovním zařazením ve Vazební věznice a ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno na plný nebo částečný pracovní úvazek Požadujeme : - bakalářské nebo magisterské vzdělání v oboru adiktologie- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru adiktolog- osvědčení provádět individuální skupinovou podpůrnou psychoterapii 22 odst.

1 písm. e) vyhl. č. 55 / 2011 Sb. o činnostech zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků, ve znění pozdějších předpisů.

Nabízíme : - 6 týdnů dovolené- 5 dnů indispozičního volna ročně- závodní stravování- rezortní rekreace- příspěvek z FKSP na rekreaci či jiné aktivityPlat dle délky praxe od 30.

790 do 43.250,- Kč (na plný úvazek)Předpokládaný nástup do funkce : dle dohody Kontakt a případné další bližší informace získáte na personálním oddělení VVaÚpVZD Brno, Jihlavská 12, Brno, PSČ 625 99 denně od 6 : 30 do 14.

00 hodin tel. 543 515 391 ( 390 )Lze zasílat i prostřednictvím e-mailové adresy : ibidmonova vez.brn.justice.cz

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost