PROJEKTANT/-KA MaR| MOST
Grafton Recruitment
Most
před 3 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Jste absolventem v oblasti elektro nebo jste již ostřílení profíci v projektování MĚŘENÍ A REGULACÍ? Hledáte práci v Mostě?

Pak nám neváhejte reagovat na pracovní pozici!Projektant / -ka MaR bude mít za úkol : - Tvorbu projektové dokumentace MaR- Aktivní účast na technických jednání se zákazníkem- Kompletační činnost projektu- Autorský dozor, případně koordinace stavby- Příprava podkladů pro výběrová řízení,- Samostatné řízení zakázek

BENEFITY :

 • Roční výkonové prémie- 25 dní dovolené- Příspěvek zaměstnavatele na stravování- Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění- Notebook, případně mobilní telefon- Sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky- Poukázky Ticket Multi- Věrnostní odměny- Jazykové kurzy
 • POŽADAVKY :

  Co musíte na pozici PROJEKTANT / -KA MaR splňovat : - SŠ / VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku, MaR- výhodou Vám bude praxe v oboru, ale nebráníme se i absolventům,- znalost NJ / AJ / RJ na úrovni práce s technickou dokumentací,- celkový přehled v oblasti měřicí a regulační techniky,- znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan, AutoCAD, InTools, apod.

 • znalost systému COMOS výhodou,- přehled v technických normách,- Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně,- být aktivním řidičem sk. B.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost