Mohelnice až 140/hod.! kontrola kvality super brigáda!
Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Mohelnice
před 6 dny
source : jobsik

Pracovní náplň : Lehká vizuální a manuální činnost.Kontrola světel do automobilů.Práce na třísměnný provoz, ranní 6 14, odpolední 14 22, noční 22 6 hod.

Na noční směně 140 / hodinu.Pozice je vhodná pro ženy i muže, starší 18ti let.Vhodné i pro studenty, lze se domluvit na směnách.

Požadujeme odpracovat alespoň dvě směny týdně. Nabízíme : Smlouvu na DPP, s možným přestupem na HPP.Domluvit se v docházce na směnách, nutnost odpracovat alespoň dvě směny v týdnu.Hrubá mzda 130 / hodinu, na

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.