Grafici a výtvarníci v multimédiích
PR-aspekt International s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

kontakt : Mikhail Tchepeliv, tel. : +420 222 201 124, e-mail : fakturace.pr seznam.cz, prvotní kontakt emailem,místo výkonu : Železná č.

p. 490 / 14, Praha 1.Nakladatelství Ruské noviny Pražskij Telegraf hledá se velmi zkušeného grafika či grafického designéra, který ve své práci vytváří grafická řešení tiskových, reklamních a multimediálních produktů, provádí počítačové zpracování podkladů a podílí se na tvorbě image produktu či značky.

Znalost ruštiny slovem a písmem je podmínkou, výborná znalost angličtiny. Zkušenost v oboru min. 20 let jakým je například polygrafie, průmyslový design, grafický design, multimediální tvorba, reprodukční grafik a další.

Uvést vydavatelství, se kterými byla spolupráce a ukázat své prací. Výborná znalost Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign.

Naplň práce : - jednání s klienty, - zpracování grafických návrhů, - zhotovování vlastních uměleckých děl, - skicování a vytváření konceptů, -

zhotovování webových stránek, plakátů, vizitek, billboardů, - tvorba multimediálních produktů (digitální fotografie, film, video, audio, 3D design), - tvorba grafického manuálu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost