Projektant - silnoproud
Ing. Lucie Chudobová
Praha-Staré Město, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz
 • návrhy domovní silnoproudé elektroinstalace, včetně návrhu osvětlení, řešení rozvaděčů a jiných schémat potřebných pro PD elektroinstalace dle vyhl.
 • 499 / 2006 Sb. - řešení bleskosvodů a zemnící soustavy objektů - návrhy NN, případně VN rozvoden - výhoda, nikoliv podmínka - řešení přípojek a areálových rozvodů NN, VN, včetně návrhu trafostanic - výhoda, nikoliv podmínka - návrhy venkovního a veřejného osvětlení - zpracovávání položkového výkazu k rozvodům elektroinstalacePožadujeme : - VŠ nebo SŠ se zaměřením na obor elektro - relevantní praxi na obdobné pozici - zkušenosti se samostatným vedením projektů - výhodou je také autorizace v oboru a znalost AJ nebo NJ - není nutné - manažerské schopnosti a dovednosti - řidičský průkaz skupiny BNabízíme : - zázemí stabilní společnosti, osobní přístup a podporu kolegů - podporu v seberozvoji a profesním růstu - motivační odměny za dobře odvedenou práci - školení měkkých i tvrdých dovedností - řadu zaměstnaneckých benefitů, jako např.

  eStravenky, kartu Multisport, permanentky na kulturní i sportovní akce, příspěvky na připojištění - 5 týdnů dovolené - odpovídající finanční ohodnoceníVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost