Beauty Konzultant/ka
Gudmund s.r.o.
Blansko, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Otevíráme pozici Beauty Poradce / kyně pro zkušené i méně zkušené. Bude skvělé, pokud máš vzdělání v oboru kosmetička / vizážistka nebo předchozí profesionální zkušenosti s líčením, ale dveře máme otevřené i pro uchazeče / ky se zkušenostmi na amatérské úrovni.

Tvůj pracovní den : - Zajišťování profesionálního zákaznického servisu Budeš mít na starost prodej parfémů značky L'Oréal - zákaznický servis a starost o portfolio parfému (udržování testerů v čistotě a aranžmá) - Reprezentace společnosti a produktů znalost produktů, aplikačních technik, péče o svěřené portfolio produktů.

 • Marketing prezentace na sociálních sítích upozornění na blížící se VIP akce a představování nových produktů.- Příprava VIP akcí informovat zákazníky o blížící se akci a případně si s nimi domluvit i termín líčení / péče, zajištění drobných dekorací / občerstvení.Požadujeme :
 • Hledáme osobnost s příjemným a reprezentativním vystupováním. Pokud navíc ovládáš anglický jazyk na komunikativní úrovni bude to výhoda, není však podmínkou .
 • Nabízíme : - Práce v moderním prostředí s krásnými produkty.- Vlastní organizaci práce.- Základní mzda 25.000 Kč.- Měsíční bonus až 5.

  000 Kč.- 5 týdnů dovolené.- Sick-days.- Kartička volnočasových aktivit s měsíčním příspěvkem 400,-.- Profit sharing a slevy na produkty.

 • Určitě možnost kariérního / profesního rozvoje.- Kvalitní zaškolení.Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost