Manažer obchodní skupiny
Daniel Klein
Praha, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Daniel Klein .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Hvězdova 1716 / 2b, Praha 4 (Praha), 14000
  • Přidáno : 17.7.2018
  • Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté :

    MVP : Praha

    Kontaktovat mailemdaniel.klein smsfinance.cz

    Náplň práce : Vedení obchodních jednání. Příprava cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Komunikace s obchodními partnery.

    Administrativa spojená s přípravou smluv. Vedení a rozvoj týmu, dohled na jeho fungování.

    Aktivní účast na poradách a školeních. Práce s interním systémem společnosti.

    Požadavky : Zkušenosti s vedením týmu lidí. Středoškolské vzdělání s maturitou. Komunikační a obchodní dovednosti.

    Pozitivní přístup a zájem o profesní růst. Dobrá znalost MS Office. Řidičský průkaz skupiny B. Trestní bezúhonnost.

    Nabízíme : Zajímavé mzdové ohodnocení (40.000-60.000 Kč). Příjemné pracovní prostředí. Příležitost rozvinout své schopnosti díky kvalitnímu systému zaškolení.

    Flexibilní začátek a konec pracovní doby. Vlastní organizace náplně práce. Benefity.

    Vyžadované vzdělání : ÚSV