VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ
AC Jobs
Teplice
před 3 dny

Baví Vás jezdit po montážích a chcete vést tým elektromontérů? Máte platnou vyhlášku č.50 / 78 Sb. nad 1000V? Tak právě Vás hledáme! Reagujte ještě dnes a staňte se VEDOUCÍM ELEKTROMONTÉRŮ

Pracovní náplň

  • organizace montáže
  • příprava podkladů, materiálu, nářadí
  • vedení montážní skupiny
  • komunikace se zákazníkem a subdodavateli
  • Co požadujeme?

  • Platnou vyhlášku č.50 / 78 8 nad 1000 V
  • Minimálně středoškolské vzdělání elektro směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Vysoké příspěvky ve formě Cafeterie
  • Příspěvky na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Lokalita : Litvínov
  • Požádat