Provozní elektrikář
ESON s.r.o.
Ústí nad Labem, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracovní činnosti : - Plnění příkazů manažera servisu a služeb- Podávání včasných repotů nadřízenému- Plnění požadavků z výroby (zakázkový systém)- Dle harmonogramu od nadřízeného drží tzv.

pohotovost- Provádí opravy v souladu s platnými předpisy a normami- Opravy provádí s co největší efektivitou práce a hospodárností- Dodržuje platné předpisy a normy- Dodržuje BOZP a PO- Plní požadavky dle místních provozních předpisů- Zpracovává požadavky nadřízeného na PC (nabídky, poptávky, tabulky)Požadujeme : - SO-vyučen obor elektro, praxe min.

5 let, vyhláška 50 6. do 1000 V, zkoušky nad 1000 V, samostatnost, zodpovědnost.Odpovědnosti za : - Hospodárnost používání materiálů a práce- Kvalitu a včasnost provedené opravy- Podávání včasných repotů nadřízenému- Kontrola rozvoden a regulačních stanic plynuNabízíme : - Stravenky nebo stravenkový paušál, 2 dny sick day, příspěvek na očkování, životní jubilea, dovolená navícKontakt : e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost