Dvojice C+E FRIGO Kladno
VCHD Cargo a.s.
Kladno, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Popis pozice Přeprava chlazeného a sběrného zboží po západní Evropě. Víkendy volné, (Případně dobrovolné za příplatek). Začátek práce z hlídaného parkoviště v Kladně.

Řidičům je přiděleno vlastní vozidlo Nejedná se o pravidelnou práci řidič by měl mít zkušenost s mezinárodní přepravou pod kontrolovanou teplotou Požadujeme : Požadujeme Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E Školení ADR (v rámci firmy lze vyškolit, ale je potřeba časem udělat) Schopnost a ochotu pracovat Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost Nabízíme : Nabízíme Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997 Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem Profesní školení i nad rámec zákonných povinností Nadstandardní mzdové ohodnocení Odměna až 3 500,- čistého za ekonomickou jízdu 100 % diety + kapesné Celkem si naši řidiči pravidelně vydělají 45 tisíc CZK čistého s volnými víkendy a 60 tis.

po dohodě na víkendech venku. Odměny a další informace sděluje vedoucí dispečinku 15 tísíc čistého za každého u nás zaměstnaného kolegu Věrnostní odměny už po prvním roce odpracování Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24 / 7 Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky Neomezené volání po ČR a EU internet 20 GB za přibližné 200 Kč měsíčně bez DPH Firemní oblečení Profesní školení i nad rámec zákonných povinností Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost