asistent/ka jednatele , pomocná /ný účetní
Z - Pyramid Consulting spol. s r.o.
Brno
před 6 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Pokud Vás tato nabídka oslovila kontaktujte mailem jednatelku firmy : JUDr. Jana Žárská, mail : poslat email >

kde sdělíte krátce informace o sobě, vzdělání, dosavadní praxi a kontaktní údaje na Vás, tak abychom Vás případně mohli pozvat k ústnímu pohovoru.

případě, že námi nebudete vybráni k dalšímu pohovoru, pak Vám toto oznámíme prostřednictvím e- mailu na mailovou adresu , ze které byl Váš mail zaslán, a ve lhůtě 14 dnů po tomto vyrozumění Váš mail a údaje v něm obsažené nevratně vymažeme z mailové pošty a informačního systému naší firmy.

Vaše práce bude spočívat v zajišťování chodu sekretariátu účetní firmy, komunikaci s úřady a klienty, vyhotovení základních smluv, různých potvrzení.

Rovněž tak budete pořizovat prvotní doklady do účetního software a to jak daňové, tak i účetní evidence. Budete dále pracovat s Wordem a Excelem, datovými schránkami, s portálem daňové správy.

Možno i letošní absolventi škol, vhodné pro absolventy s ekonomickým zaměřením bez praxe a nebo jen s malou praxí. Zaučíme i absolventy bez ekonomického zaměření podmínkou je ochota a schopnost učit se novému.

Možno i zkrácený úvazek minimálně však 5 hod. / den.

nahoru

Nebuď labuť, pošli brigádu i kámošům...

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost