ŘIDIČ BULDOZERU - manipulační dělník
Synthesia, a.s.
Pardubice
před 3 dny
source : Hitprace

Hledáte stabilní práci s množstvím benefitů? A to navíc v úspěšné české firmě s téměř stoletou tradicí? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!Pracovní náplň doprava paliva po skládkách obsluha technologického zařízení zauhlování vykládka uhelných vagónů práce vhodná pro muže manipulace s břemeny nad 15 kgPožadujeme SO v oboru strojním nebo technickém manuální zručnost chuť pracovat strojnický průkaz na pásové dozery výhodou dobrý zdravotní stav ochota pracovat ve směnném provozuNabízíme jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,7 %) příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.

000 Kč / ročně teplé obědy za 19 Kč (v ceně : hlavní jídlo, polévka, dezert / salát) 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč / měsíc Cafeterie ve výši 3.

000 Kč / rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a.

s. zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost