Business Development Manager
NTT Ltd.
Prague, Czech Republic
před 3 dny

In a constantly changing world, we work together with our people, clients and communities to enable them to fulfill their potential to do great things.

We believe that by bringing everyone together, we can solve problems using innovative technology that can create a world that is sustainable and secure.

At NTT, we encourage you to remain continuously curious, as that is what keeps you fast, flexible and relevant. No two days will be the same but that is what will help you grow and realize your full potential.

The power is in your hands to do great things. It’s time to lead the change, be the authentic you, to solve difficult challenges, to set the pace of change and to unleash your potential.

Want to be a part of our team?Do našeho GTM týmu hledáme Business Development Managera pro oblast Collaboration, který bude mít na starosti rozvoj portfolia NTT v oblasti Collaboration, Microsoft Productivity (Microsoft365) a Intelligent workplace.

Bude mít na starosti hospodářský výsledek Collaboration Business Unity, komunikaci se zákazníky a jejich rozvoj, rozvoj spolupráce s výrobci, také edukaci trhu a rozvoj obchodu.

Working at NTT Co budete dělat : Rozvoj portfolia společnosti v oblasti Collaboration. Productivity a Intelligent workplace.

Identifikace a kvalifikace nových příležitostí. Komunikace s klíčovými rozhodovateli na straně zákazníka v oblasti collaboration.

Rozvoj spolupráce s klíčovými výrobci a obchodními partnery. Generování nových příležitostí s využitím marketingových aktivit, kampaní, veřejným vystupováním a prezentací tématu collaboration u zákazníků.

Definovaní business modelů v jednotlivých collaboration tématech Definování a realizace Go-to-market strategie Edukace obchodního teamu Spolupráce s obchodním teamem na rozvoji collaboration tématu u zákazníků Mentoring kolegů Spolupráce při návrzích řešení.

Co byste měl / a umět : VŠ technického směru Prokazatelná znalost produktového portfolia Microsoft365 Znalost Cisco Collaboration technologie Přehled o trendech v oblasti collaboration Prokazatelná znalost klíčových rozhodovatelů u zákazníků pro oblast collaboration.

Technické a implementační zkušenosti v oblasti Microsoft365 nebo Cisco collaboration. Co byste měl / a mít : Zákaznický přístup, profesionální vystupování, diplomacie Schopnost porozumět potřebám a požadavkům zákazníků, Organizační schopnosti Analytické schopnosti a schopnost syntézy Komunikační a prezentační dovednosti Rozhodnost Pružnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost Orientace na cíl Proaktivní přístup Týmová spolupráce Samostatnost Řidičský průkaz skupiny B Anglický jazyk na úrovni alespoň B1 (dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky) Co Vám nabídneme : Bezva atmosféru, komunitu vysoce kvalifikovaných lidí Certifikace a školení Variabilní bonus Podporu zdraví : 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči 5 týdnů dovolené Auto i pro soukromé účely Multisport kartu Jazykové kurzy Příspěvek na obědy 55 Kč Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč / měsíc Benefity Cafeteria system 400 Kč / měsíc Náhrada mzdy v plné výši při dočasné pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně What will make you a good fit for the role?

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost