Stavební mistr/revitalizace staveb 50.000-
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Mělník, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme stavebního mistra na revitalizace staveb.POPIS FUNKCE : Jako mistr budete řídit stavbu dle časového plánu. Vaším úkolem bude organizace činnosti přidělených pracovníků a dodržování časového harmonogramu prací a technologického postupu.

Jedná se o projekty oprav rekonstrukcí a revitalizace staveb. Projekty jsou převážně v Praze a ve Středních Čechách.POŽADUJEME : organizační schopnostiznalost práce se stavební dokumentacímanuální zručnostschopnost vyjednávat se subdodavatelisamostatnostřidičský průkaz skupiny B musíte být aktivní řidičNABÍZÍME : Mzda 50.

000- bruttostabilní zaměstnaní v perspektivním oborupráce ve zkušeném kolektivubonusový programfiremní automobil k soukromím účelůmmobilní telefon Budeme rádi když nám zavoláte na tel.

použijte odpovědní formulář.Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost