Konstruktér
INTESCO, s.r.o.
Domažlice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci ve firmě, která má již více než 25 let zkušeností s průmyslovými dodávkami a s výrobou konstrukcí, zábradlí, přístřešků, schodišť, balkónů, CNC-dílů a montážních dílů.

Zabýváme se individuální výrobou a výrobou malých a středních sérií z oceli, nerezové oceli a hliníku.Pracovní náplňNáplní Vaší práce bude kreslení technických výkresů pro kovové konstrukce, zábradlí, schodiště, přístřešky, balkóny, CNC- díly a montážní díly.

Pracujeme v programech GstarCAD a TENADO METALL 2D.Požadujeme- Minimálně středoškolské vzdělání technického směru.- Znalost němčiny na komunikativní úrovni.

 • Samostatnost při řešení úkolů a ochota učit se novým věcem.- Znalost práce na PC.- Znalost čtení v technické dokumentaci a znalost technického kreslení.
 • Praxe na obdobné pozici - výhodou- Samostatnost, spolehlivost.- Vysoké pracovní nasazení.Nabízíme dobré platové ohodnocení (odměna dle výkonu - nástupní plat 45 000, Kč / měsíc.
 • prémie), příspěvek na dopravu a stravenky.Stabilní zaměstnání na plný úvazek.Nástup možný ihned nebo dle dohody.Nabízíme smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, preferujeme dlouhodobou spolupráci.
 • E-mailový nebo telefonický (08 : 00 - 15 : 00 (v pátek 08 : 00 - 12 : 00)) kontakt.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost