ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU
MALINA - VRŠE s.r.o.
Zachrašťany, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

CZ-ISCO : 83321 Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU- Místo výkonu práce : Zachrašťany č.

p. 123, 504 01 Nový Bydžov- PP na dobu neurčitou, nástup 1.5.2021- Náplň práce : řízení nákladních vozidel - Výhodou : profesní průkaz výhodou, ŘP sk.

B, C, E, ostatní skupiny výhodou, časovou flexibilitu, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci- Nabízíme : odměny z obratu, 2 dny dovolené navíc, pračné, obědy na pracovišti, proplacené přestávky na oběd, jubilejní odměny, firemní a mimofiremní akce, po dohodě možnost proplacení rozšíření řidičského oprávnění- Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktní osoba : monika.sirova malina-vrse.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost