Vedoucí úseku dopravního značení a bezpečnostních systémů
Značky Morava, a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem. V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na e-mail gocalova znackymorava.

czVedoucí úseku dopravního značení a bezpečnostních dopravních systémůJste organizačně schopný a komunikativní?Máte rádi nové výzvy?

Neváhejte a začleňte se do našeho týmu, který má bezpečnou práci na našich komunikacích ve svých rukou.Co bude Vaší náplní práce?

 • Vedení svěřeného úseku, koordinace všech činností- Vedení a motivace podřízených pracovníků- Odpovědnost za svěřený majetek- Vedení harmonogramu plánovaných činností- Plánování údržby strojního zařízení v dlouhodobém horizontu- Odpovědnost za dosahování ekonomických cílů střediska- Spolupráce se smluvními dodavateli- Dohled nad dodržováním BOZP- Reportování ekonomických výsledkůCo od Vás Očekáváme?
 • SŠ / VŠ vzdělání technického nebo stavebního směru- prokazatelnou praxi na obdobné pozici- zkušenosti s vedením lidí- dynamická, otevřená a silná osobnost- aktivní a maximálně zodpovědný přístup k práci - vyjednávací schopnosti, komunikativnost, výborné organizační schopnosti, samostatnost a flexibilitu- odolnost vůči stresu- uživatelská znalost práce na PC (MS Office) - řidičský průkaz sk.
 • BCo Vám za to nabízíme?- Nadstandardní ohodnoceníNa co se můžete těšit?- Zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti - Přátelské pracovní prostředí - Možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí - Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji - Služební auto, Notebook, mobilní telefon - Stravenkový paušál, odměny, další benefityPracoviště : Brantice, Ostrava nebo OlomoucTyp pracovního poměru : práce na plný úvazek, doba určitá rok, poté doba neurčitá Nástup : od 1.4.2022 nebo dohodou

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost