Operátor/ka výroby
ŠKODA AUTO a.s.
Kvasiny, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt PO-PÁ telefonicky 7-16 hod. nebo osobně PO-ÚT 7-16 hod. na adrese ŠA Kvasiny 145.- SOU v oboru strojírenství výhodou- praxe výhodounáplň práce : - práce v hlavní montážní lince rozdělené na skidový dopravník, trnový dopravník, podvěsný dopravník, pásový dopravník- práce na předmontážních linkách rozdělených na kokpit, dveře, podvozek a agregáty, fotntend- provádění montážní operace nenáročené na polohování (montáž příchytek, zátek, dorazů, nalepování štítků)- provádění složitější montážní kompletace vozu, vč.

polohování, lícování a zajišťování správné funkce (montáž vnitřních panelů, držáků)- dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů, atd.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost