PHP Developer pro Retailys
Retailys.com s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Jsme dobře zafinancovaný e-commerce startup vyvíjející inovativní platformu Retailys, přes kterou mohou obchodníci prodávat svoje zboží do zahraničí.

To co vyvíjíme má fakt smysl - vždyť každý měsíc naši klienti díky eshopům vytvořených pomocí naší platformy prodají zboží za desítky milionů korun a v příštím roce chceme překonat miliardu!Co u nás budeš dělat?

Rozšiřovat systém Retailys o nové funkceŠkálovat výkon Retailysu v cloudu Azure (stovky eshopů v několika zemích, miliony produktů v databázi!)Poznávat a integrovat softwary třetích stran přes Retailys API (mezinárodní srovnávače, marketplaces, zahraniční platební brány,.

 • oboru vývoje e-commerce aplikací se u nás staneš špička!Vyvíjet Administrační rozhraní RetailysuJak si tě představujeme?
 • Umíš vyvíjet webové aplikaceUmíš programovat objektově v PHP (vyvíjíme v 7.2)Umíš pracovat s Dockerem či dokonce KubernatesMáš zkušenosti s aplikačními testy pomocí testovacích frameworků (PHPUnit) a nebojíš se code reviewVyznáš se v optimalizaci kódu PHP StanGIT, DevOps není pro Tebe cizí slovoBudeš mít výhodu pokud : Máš zkušenosti se Symfony, Redisem a vývojem REST APIMáš zkušenosti z cloudových prostředí (AWS, Google, AZURE) či jsi dokonce absolvoval některou z certifikačních zkoušek (třeba Azure AZ-900)Máš zkušenosti na podobné pozici min.

  2 roky (pak dostaneš rovnou seniorní pozici)Co od nás můžeš očekávat?seriózní jednání, vždy! (a to chceme i od Tebe)budeš vyvíjet produkt, který má pro naše klienty jasný smysl a dennodenně ho používají a pomáhá jim, budeš tak moci být na svoji práci skutečně hrdýbudget na vzdělávání či hardwareodměna dle zkušeností a praxePokud bys chtěl být součástí našeho týmu a bavilo by tě podílet se na vývoji prvního českého zástupce nové generace tzv.

  e-commerce omnichannel řešení, přijď k nám na kafe (Klatovy, Plzeň, Praha) či si s námi dej online meet a poznej naši skupinku tvých nových kolegů.

  Přidej se k nám a buď součástí mladého kolektivu lidí, který dobývá světový trh unikátní e-commerce omnichannel platformou a pošli životopis na jobs at retailys.

  com nebo nám zavolej na 725 127 782.Životopisy zasílejte na : jobs retailys.com s předmětem PHP DeveloperVíce informací na našem webu : www.

  retailys.czNabízíme : Přidej se k nám a buď součástí mladého kolektivu lidí (průměr máme kolem třicítky), který dobývá světový trh unikátní e-commerce omnichannel platformou a pošli životopis na jobs at retailys.

  com nebo nám zavolej na 725 127 782.Více informací na našem webu : www.retailys.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost