Sanitáři
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace
Znojmo, Česká republika
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Sanitáři : Požadujeme :

  Požadujeme :

  odbornou způsobilost k výkonu povolání sanitáře dle některého z ustanovení 42 zákona č. 96 / 2004 Sb. (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních), ve znění pozdějších předpisů.

  Pozici sanitáře tak lze vykonávat absolvováním kvalifikačního kurzu nebo části studia na SZŠ, VOŠ či VŠ oborů zdravotnický asistent, všeobecná sestra, porodní asistentka, zdravotnický záchranář atd.

  schopnost zvládat zvýšené nároky na fyzickou zátěž a sílu.

  případě sanitáře na patologicko-anatomickém oddělení Nemocnice Znojmo uhradí náklady spojené s absolvováním kvalifikačního kurzu, v případě směnného provozu příplatek za směnnost, dále platové ohodnocení dle platné legislativy v závislosti na délce odborné praxe, plný pracovní úvazek, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování v bezprostřední blízkosti pracoviště, závodní stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, výhodný telefonní tarif

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Hrubá mzda : 14 100 21 070 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost