údržbář/ka elektro
Neturen Czech s.r.o.
Bitozeves, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079, Bítozeves u Žatceo Sídlíme v Průmyslové zóně Triangle u Žatce.

o Zabýváme se zušlechťováním oceli, nejsme pásová výrobaNÁPLŇ PRÁCE : Práce s různorodými úkoly (oprava, údržba, kontrola a seřizivání strojů).

POŽADUJEME : Základní znalost elektro min. 5 vyhl. 50 / 1978 Sb., orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na počítači MS Office, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, odpovědnost.

Praxe ve výrobním závodě výhodou.NABÍZÍME : stabilní zaměstnání v menší nadnárodní společnosti, práce na ranní směnu, zaškolení na pracovišti, příspěvky na stravování, příspěvky na dojíždění, dovolenou navíc, pololetní bonusy.

Zájemci posílejte životopis na email : nabor neturen-czech.com, možno donést i osobně nebo volat tel. 415 240 301. Stravenky, příspěvek na dojíždění, dovolená navíc, systém bonusů za docházku a výkon, pololetní bonusy, firemní akce.

kontakt : e-mail : nabor neturen-czech.com, telč. 415240301

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost