Seřizovač lisovny kovů
FOREZ s.r.o.
Ostrov, CZ
před 16 hodinami
source : Easy-prace.cz

ovládání postupových lisů PME, RAVNE (přestavba, seřizování) nastavení a ovládání periferie (válečkovač, závitování, ) standardní činnosti seřizovače (stav nástrojů, lokace nástrojů, .

zajišťování specifických výrob z pohledu seřízení ovládání rovnačky a odvíječe - nasazení materiálu. práce s mazadly, preventivní údržba lisu Práce s technickou dokumentací, výrobními příkazy, seřizovacími kartami Požadujeme : technické a logické myšlení, šikovné ruce ochota učit se novým věcem (zaškolení na pozici, nové projekty) vzdělání (výuční list) ideálně černé řemeslo není podmínkou iniciativní / proaktivní přístup schopnost organizace své práce Nabízíme : náborový příspěvěk 30.

000 Kč Dovolená 5 týdnů - Věrnostní odměny. Příspěvek na penzijní připojištění. Firemní tábory. Příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty.

Odměna za plnou docházku. Sportovní a kulturní akce. 7,5 hod pracovní doba (37,5 hod týden).Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost