TELEFONNÍ KONZULTANT/-KA
Denwa s.r.o.
Most, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

TELEFONNÍ KONZULTANT / -KAJste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.

Náplň práce : - poskytování informací zákazníkům - jednoduchá práce na PCPožadujeme : - komunikativnost, chuť pracovat- zodpovědný přístup k práci Co nabízíme : - dlouhodobé a stabilní zaměstnání - HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)- fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností - matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba - možnost kariérního růstu - hledáme i zkušené operátory / -rky a teamleadery do vedoucích pozic Rozšiřte řady zaměstnanců nejprestižnější a nejúspěšnější telekomunikační společnosti ve vašem okrese a okolí.

Přijmeme nové kolegy do zákaznického kontaktního centra. Reprezentativní prostory, příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií.

HLÁSIT SE : Ilona Egydyová, tel. : 601 158 251 (8 - 16 : 30hod.). Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail : info avacall.

cz, osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost