Tazatel / Tazatelka průzkumů
Data Servis - informace s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem : gabriela.tchyrova data-servis.euJiž 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa).

Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe? Baví Vás si povídat s lidmi? Rádi byste si přivydělali?

Staňte se tazatelem Data Servisu. Vše potřebné Vás naučíme. Tazatel realizuje sběr informací potřebný pro marketingové výzkumy.

Náplní jeho práce je návštěva gastronomických provozoven, kde je zapotřebí vyplnit dotazník. V provozovnách sledujeme nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů, piva, vína, kávy a cigaret.

Máme, ale i jiné projekty, neváhejte a napište nám. Náplní práce bude vyplňování dotazníků sloužící k marketingovému výzkumu.

Odměna od 100 Kč za dotazník + bonusy.Možnost dlouhodobé spolupráce. Neváhejte a přivydělejte si s námi.Do emailu uvádějte město, z kterého jste.

Požadujeme : věk nad 18 let bezúhonnost základní znalost práce na PC (Word, Excel)komunikativnostNabízíme : možnost stálé brigády / přivýdělku práci, ve které jste pánem svého času odměňování v závislosti na výkonu - počtu vyplněných dotazníků ve svěřené oblasti, příspěvek na dopravu při dlouhodobé spolupráci růst odměny o 7% a 15%.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.

data-servis.eu / gdpr.Benefity : flexibilní pracovní doba

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost