Logistik (řidič BT)
Daikin Industries Czech Republic s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE- zodpovědnost za včasnost a správnost dodání komponentů na výrobní linky- zavážení výrobních linek potřebnými komponenty pomocí motorového manipulačního vozíku- třísměnný provoz : ranní, odpolední, noční- pracovní doba 7,5 hod.

denněVHODNÝ / Á KANDIDÁT / KA MÁ- podmínkou je platný řidičský průkaz skupiny B- předchozí praxe na obdobné pozici je výhodou- platný průkaz na řízení BT / VZV výhodou- smysl pro odpovědnost- samostatnostCO VÁMRÁDI NABÍDNEME- 25 - 28 dnů dovolené- důkladné zaškolení na pozici- další vzdělávání a kariérní růst- dotovaná mezinárodní kuchyně- půlroční bonusy ve výši 13.

mzdy- pravidelné roční navyšování mzdy- kafeterie Benefit Plus - 4 800 Kč / rok- čisté a bezpečné pracovní prostředí- firemní svozovou dopravu (Toužim, Kaznějov, Holýšov)- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění- nástupní bonus 10 000 KčV PŘÍPADĚ ZÁJMU SE TĚŠÍME NA VÁŠ KONTAKTMgr.

Lucie Vurmová HR StaffTel. : 727 999 777E-mail : vurmova.l daikinczech.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost