strojní konstruktér
WALBO ENGINEERING s.r.o.
Želeč
před 6 dny
source : Hitprace

Walbo Engineering s.r.o. je ryze česká společnost, která má kanceláře vývoje a prototypovou dílnu Divize Automatizace v Želči u Tábora.

Zde se náš tým specializuje na vývoj a realizaci technicky náročných projektů automatizace a speciálních strojů pro průmyslové aplikace.

Pro naší sesterskou výrobní společnost orientovanou na železniční průmysl i pro externí zákazníky navrhujeme a realizujeme zařízení pro efektivní výrobu.

Budete tak u řešení velkých i malých projektů od ideového návrhu až po samotnou realizaci. Navrhujeme materiálové toky, robotizaci i speciální stroje.

Jsme malá společnost a tak nejsme svázáni striktními pravidly a nabízíme možnost seberealizace a samostatnosti i v těch nejodvážnějších projektech.

Pro rozšíření stávajícího týmu hledáme strojního konstruktéra, který bude společně s naším velmi zkušeným týmem řešit konstrukce speciálních výrobních strojů, automatizovaných výrobních linek, robotizace, atd.

Hledáme jak zkušeného strojního konstruktéra pro samostatné úkoly , tak i zapáleného technika po škole, kterému pomůžeme rychle se dostat do oboru.

Požadujeme : - Stupeň vzdělání - SŠ / VŠ strojírenského směru- Znalost práce v programu Solid Works výhodou (zaučíme)- Znalost práce v jiném programu- Manuální zručnost a chuť se učit novým věcem- Praxe výhodou- Zkušenost a zpracování výkresové a projektové dokumentace- Výbornou pracovní morálku a schopnost pracovat v kolektivu- Důslednost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost Nabízíme : - Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě- Plovoucí pracovní doba (2 dny v měsíci možnost Home Office)- Výkonný notebook pro práci- Mobilní telefon- Týden dovolené navíc- Stravenky (Stravování možné v místní kvalitní restauraci za rozumnou cenu)- Káva na pracovišti zdarma- Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémieKontakt : emailem, telefonicky - 8-12 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost