Obsluha zákazníků/ Pokladní/Prodavačka na ČS Shell Praha 3, 4 a 5
Smart Shop MN s.r.o.
Praha-Košíře
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Přijmeme zaměstnance do provozu prémiové čerpací stanice Shell Malešická Praha 3, U Krčské nemocnice Praha 4 a Vrchlického Praha 5.

Věříme, že kvalitně odvedená práce a spokojenost v zaměstnání je především o dobrém kolektivu a slušném výdělku. Požadujeme : My přijímáme poctivé, pozitivní, nekonfliktní a ochotné lidi se schopností rychlé adaptace.

Kolegy, jenž ovládají práci se zákazníky a umění prodávat. Nabízíme : A co Vám my garantujeme? Nadprůměrný nástupní plat 20000 čistého + 4000 benefity + růst každý rok + roční odměna a profesní růst.

Napište nám. Zašlete své CV a sejdeme se. Práci s pokladnou a veškeré procesy Vás naučíme. Vzdělání : bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, základní, vyučení Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost