Head of 3D Graphics
PRECISMO s.r.o.
Rudná, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Flexibilní úvazek 3-5 let předchozích zkušenostíJsme Precismo, česká firma, která vyvíjí světový produkt. Vytváříme přesné digitální kopie objektů pro použití ve virtuální realitě.

K tomu používáme vlastní unikátní technologii, která ohromila spoustu klientů, mezi něž se řadí globální značky, zejména v e-commerce.

Naše odvětví navíc raketově roste. Tohle je ale jenom začátek! Rosteme jako z vody, expandujeme do zahraničí a rozšiřujeme náš tým.

Hledáme špičkové lidi : Takové, kteří nechtějí být svázáni ve své kreativitě, nebojí se převzít odpovědnost a chtějí vidět výsledky své práce.

Pojď s námi dělat skvělé věci!Co u nás budeš dělat" Jedná se o příležitost pracovat na pozici, která je kritická z pohledu našeho businessu, je zásadní pro růst a zlepšování produktu a v naší ploché struktuře je podřízena přímo nejvyššímu vedení (COO-CEO).

Máš proto vliv na klíčová rozhodnutí a implementaci Tvých nápadů, které se nebudeme bát vyzkoušet. Hlavní pilíře Tvé práce budou následující" Budeš zodpovídat za vedení našeho grafického týmu, kontrolu kvality 3D modelů a pomůžeš našim grafikům zefektivňovat výrobu high-quality modelu námi naskenovaných dat.

Klíčové bude hledat ideální postupy, zkoumat a implementovat novinky, tak abys získal z grafického týmu maximum a pomohl mu s finálním dokončením perfektního 3D modelu" Budeš samostatně řešit přidělené úkoly v oblasti 3D grafiky, zejména v softwaru Blender - tvorba a čištění 3D modelůCo od Tebe čekáme" Hledáme někoho, kdo nám pomůže náš produkt posunout dál.

Proto bys měl / a splňovat alespoň následující : " Zkušenosti s vytvářením optimalizovaných lowpoly / midpoly modelů pro hry a VR / AR aplikace, ideálně zkušenosti s vytvářením AAA herních modelů" Předchozí zkušenost s 3D modelováním - zejména ve vysokém rozlišení (metoda subdivision surfaces)" Znalost práce s PBR materiály je pro nás taktéž klíčová - kvalitní práce s materiály a jejich fyzikálními vlastnostmi je to, co nás odlišuje od konkurence" Zkušenosti s čištěním 3D modelů (hand-made skenů, fotogrammetrických výstupů atp.

a znalost open-source softwaru Blender a ideálně zkušenost s programy Substance, Affinity nebo Adobe" Skvělé oko pro věrnost textur a materiálů" Schopnost "Prodat" skvělý 3D model i ve Web Vieweru s omezenými možnostmi osvětlení.

Co za to nabízíme" Kompetitivní platové ohodnocení za odvedenou práci" Práci s nejlepší 3D technologií v nejlepším týmu široko daleko" Uvolněnou startupovou kulturu a práci s lidmi, kteří jsou zapálení pro to, co dělají" Možnost vzít odpovědnost do vlastních rukou a všichni za to budou rádi" Flexibilitu : Je nám úplně jedno, jestli přijdeš v 7 ráno nebo v 10 dopoledne, hlavní je, aby úkoly byly hotové v dohodnutém termínu" Podporujeme práci z domova" Růst, perspektivu a stabilitu : Hodně našich klientů je v e-commerce a těm COVID rozhodně neškodil" V současnosti pracujeme v Rudné u Prahy (10 min od Zličína), ale situaci aktivně řešíme a plánujeme nejpozději na podzim velký přesun do širšího centra Prahy (k metru)" Rozbíháme expanzi do USA a dalších zemí, takže se otevírá možnost (ale ne nutnost!) zajímavé dlouhodobé pracovní cesty" Propůjčení služebního telefonu a výkonného počítače na vývoj a testování v případě potřeby je samozřejmostí ( ale stejně jsme to sem raději napsali : ))Jak se přihlásitPošli tvé CV a odkazy na projekty či ukázky práce na HR precismo.

cz. Budeme se těšit!https : / / www.precismo.com / inzerat-grafiksenior /

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost