SUPERdevopsMAN
AC Jobs
Brno
před 2 dny

Budoucnost programátorů je víc než kód. Je v rozhodování o tom, jak budou aplikace vypadat, a jak budou jednotlivé komponenty infrastruktury spolu komunikovat.

S hardwarem můžeme zacházet jako s kódem, programujeme ho, přesouváme, píšeme pro něj programy. My, v brněnském vývojovém centru, používáme technologie jako Docker či Kubernetes.

Naše aplikace řídí dopravu ve městech a pomáhají jeho zprůjezdnění přes inteligentní křižovatky. A je na tobě, které technologie využiješ k nasazení těchto aplikací do cloudového prostředí.

Je na tobě, kam se posune vývoj R&D centra mezinárodní společnosti. My Tě necháme projevit se jako SuperDevOpsMan.

Pracovní náplň

  • Automatizování konfigurace našich aplikací, kontakt s Windows i Linuxem
  • Nasazení aplikací do cloudových řešení
  • Inovování deploymentu a monitoringu aplikací
  • Optimalizace síťové infrastruktury s důrazem na bezpečnost
  • Vývoj a správa vlastní linuxové distribuce
  • Co požadujeme?

  • Dobrou znalost Linuxu a skriptovacích jazyků (shell, Perl, Powershell apod.)
  • Znalost síťové infrastruktury a virtualizačních nástrojů (Vmware, Docker )
  • Přehled v Jenkins a Kubernetes a v automatizačních nástrojích (Ansible, Salt, Chef, Terraform apod.)
  • Chuť uplatnit svoje znalosti pro inovaci stávajícího řešení
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • Ochotu vycestovat cca 2x ročně do Mnichova na školení
  • Co nabízíme?

  • Možnost zvolit si nejnovější technologie pro svoji práci
  • 50.000 Kč nástupní bonus
  • Můžeš se stát akcionářem společnosti a získat akcie zdarma
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši 24.000 Kč
  • Týden dovolené navíc a home office
  • Parkovací místo v centru Brna
  • Spolupráci s experty na mezinárodní úrovni
  • Požádat