Vedoucí oddělení business rozvoje - Head of Business Development
E.Mi - International s.r.o.
Praha-Smíchov, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Kontakt e-mailem."Zodpovědnost za náborové aktivity a související činností"HR administrativa - příprava inzerce, smluv, docházky"Náborová inzerce a rozvoj kariérních stránek firmy.

Vedení pohovorů, testování uchazečů a jejich vyhodnocování."Spolupráce na tvorbě, rozvoji a kontrole vybraných HR procesů, systémů a KPIs.

Pravidelná komunikace s manažery při finalizaci požadavků na nábor a průběhu výběrových řízení."Pravidelná komunikace s ostatními odděleními a zaměstnanci,"Vedení personální agendy "Spolupráce se státními orgány"Zajištění vzdělávání a školení zaměstnanců"Vyřizování individuálních personálních žádostí"Koordinace lékařských prohlídek a školení"Organizace firemních eventůPožadavky : "Plynulá RJ a ČJ"Schopnost řešit konflikty a hledat kompromisy"Proaktivní přístup -

komunikujete s manažery a informujete je o průběhu náboru, hledáte řešení a nečekáte, až se Vám někdo ozve na inzerát, aktivně oslovujete kandidáty.

Orientaci na výsledek, schopnost samostatně řešit zadané úkoly, umět nést odpovědnost."Dobré komunikační a prezentační dovednosti -

pro naše potenciální zaměstnance jste první osobou, kterou u nás poznají, společnost reprezentujete a jednáte se zaměstnanci na všech úrovních řízení.

Stravenky, karta Multisport, nadstandardní dovolena.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost