TERÉNÍ INSPEKTOR
Státní zemědělský intervenční fond
Karlovy Vary, Česká republika
před 17 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Státní zemědělský intervenční fond .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Závodní 152, Karlovy Vary 18 (Karlovy Vary), 36018
  • Přidáno : 5.1.2019
  • Ostatní specialisté v oblasti zemědělství :

    Kontakt : Kašparová Tereza Ing., tel. : 731591551, e-mail : tereza.kasparova szif.cz ( pracovní dny 8 - 16 hodin), zástup za MD / RD

    Náplň práce

    Terénní inspektor provádí podle stanovených postupů kontroly na místě u žadatelů o dotace EU. Především se jedná o kontrolní činnost v terénu při ověřování dodržování dotačních podmínek u žadatelů zemědělských dotací a následné zpracování kontrolních zjištění, práci s měřicí technikou GPS a mapami a přímý kontakt se žadateli.

    Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
  • řidičský průkaz sk. B
  • vysoká uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • přiměřená technická zdatnost
  • vysoká zodpovědnost, komunikativnost
  • Další informace

  • termín pro přihlášení : do 17. 1. 2019
  • předpokládaný termín nástupu : 1. 3. 2019
  • způsob přihlášení do výběrového řízení : životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu kariera szif.cz
  • Zaměstnanecké výhody8) :

  • systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb. ve znění
  • pozdějších předpisů

  • pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD / RD
  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
  • stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den
  • pružnou pracovní dobu
  • přátelský a inspirativní tým odborníků
  • mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
  • karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo
  • vzdělávání)

  • jsme zprostředkovatelem karty MultiSport
  • Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 23 630 35 530 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddThis