STAVBYVEDOUCÍ, až 38 000 Kč
Grafton Recruitment
České Budějovice
před 21 hodinami
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Hledám zkušeného STAVBYVEDOUCÍHO pro ryze českou stavební společnost! Máte chuť na změnu a právě hledáte jiné pracovní uplatnění?

Pak mi dejte o sobě vědět.Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

A vaše náplň práce?- Zajištění chodu stavby, včetně materiálu a personálu- Vedení 10-20 lidí- Řízení činností podle projektové dokumentace- Vedení SD, včetně adekvátní administrativy- Efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení- Reportování směrem k vedení- Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě

BENEFITY :

 • 25 dní dovolené- osobní ohodnocení (čtvrtletně)- odměny dle dosažených výsledů - odměna za hospodářské výsledky- firemní příspěvky- služební auto i k soukromým účelům- možnost využít home office- flexibilní pracovní doba- stravenky (příspěvek zaměstnavatele 50 Kč) - mobilní telefon, notebook- příspěvek na životní pojištění- HPP na dobu neurčitou
 • POŽADAVKY :

 • SŠ stavební obor- Práce s projektovou stavební dokumentací- Orientace na stavebním trhu, cenová politika- PC uživatelsky (Excel, Word)- ŘP sk.
 • B- Výhodou autorizace vodohospodářské a dopravní stavby a znalost RTS programu

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost