Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních
Esistere s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : Kudron Inna (e-mail), e-mail : Kudron2222 gmail.comPozice pokojské zahrnuje péči o pořádek v hotelových pokojích a dalších prostorách.

Příprava úklidového vozíku a převzetí spotřebních předmětů, prádla, čisticích prostředků. Přebírání podkladů a pokynů pro úklid pokojů.

Každá pokojská je zodpovědná za péči o počet pokojů ji přidělených, udržuje je upravenými a řádně uklízenými. Při výkonu práce používá vysavač, prachovky, vozíky, čistící prostředky.

Práce není vhodná pro uchazeče s astmatem bronchiole, ekzémy rukou, alergií na prach a chemikálie. Čistící a úklidové prostředky.

Předpokladem pro výkon inzerované pozice je spolehlivost, smysl a pro čistou a pořádek, čest a morálka, čistý upravený zevnějšek.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost