OŠETŘOVATEL/KA SKOTU - TRAKTORISTA
AGRO Bílá a.s.
Bílá, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Co Vás čeká : - péče o techniku používanou při práci (běžná údržba traktoru, krmného vozu a ostatní mechanizace)- přihrnutí a kontrola příjmu krmiva pro skot, údržba na pracovišti - (krmné žlaby, mísírna, sklad minerálních krmiv, vyhrnování hnoje)- kontrola zdravotního stavu krav, jalovic, telat (výživný stav, kulhání, výtoky, sledování říje)- starost o uložení a skladování krmiva- příprava sena a slámy pro krmení, zastýlání, nakládka a vykládka slámyPracovní doba : 2 směny - ranní 3.

00 - 9.00 a odpolední 15.00 - 21.00 hod., pracuje se ob den.Co od Vás očekáváme : - platný řidičský průkaz sk. T podmínkou- praxe a zkušenosti s chovem skotu- spolehlivost a zodpovědnost - denní péče o zvířata- pečlivost- schopnost a ochota učit se a růst v odbornostiCo nabízíme : - měsíční mzdy od 20.

000,-Kč do 30.000,-Kč- závodní stravování - 36,- nebo 43,- / oběd- práce na plný úvazek- roční odměny na základě hospodaření společnosti- finanční náborový příspěvek po prvním roce 30 000,- KčKontakt : sekretariat agro-bila.cz, tel. 606 493 639

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost