Strojní zámečníci
TES VSETÍN s.r.o.
Vsetín, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

STROJNÍ ZÁMEČNÍCIPOŽADUJEME : SO, příp. vyučen ve strojírenském oboru, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění svařování CO2, ZM1, ZG1 výhodou, zámečnické práce výhodou, manuální zručnost, schopnost koncentrace, přesnost, odolnost vůči stresu, obratnost, schopnost zvedat břemena.

NÁPLŇ PRÁCE : Ruční opracování obrobků (pilováním, řezáním, sekáním, vrtáním apod.), ruční a strojní řezání závitů, sestavování částí strojů šroubováním, nýtováním a pájením (popř.

i svařováním), montáž dílců po strojním obrábění.NABÍZÍME : 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění.

PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Kateřina Trlicová, v čase 8 - 12 hod. na čísle : 571 812 111, e-mailem na : ktrlicova tes.czOv.e : 14.10.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost