HR Specialista
CSC Computer Sciences s.r.o.
Praha-Nusle, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Pikrtova 1737 / 1a, Praha 4 První kont. : emailem na použijte odpovědní formulář Oddělení lidských zdrojů spolupracuje s HR Business Partnery (HRBP) A HR centers of excelence (COEs) pro podporu obchodních cílů se zaměřením na zákazníka Dotazování, zpracování HR transakcí a správa standardizovaných HR funkcí.

Odpovědnost specialisty zahrnuje koordinaci a správu konkrétního procesu / rozsahu CSS HR v oblastech, jako jsou programy zaměstnaneckých benefitů, vztahy se zaměstnanci, absence, nábor a výstup, změny osobních údajů spolu s dodržováním dohod o úrovni služeb (SLA) a úspěšné partnerství mezi týmy v rámci skupiny H2R.

Požadované : Znalost anglického na úrovni C1 podmínkou Zkušenost s aplikací Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint), na úrovni pokročilého uživatele.

Výhody : 5 dní dovolené navíc, kafetérie, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzdělávání

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost