Vedoucí úklidu - Praha a okolí
Mark2 Corporation Czech a.s.
Praha
před 2 dny
source : Superkariera

Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečnostní, údržbou a technologiemi!

Co vám v M2C zaručíme? Zázemí silné a stabilní firmy, pravidelnou mzdu a tým skvělých lidí kolem vás. Hledáme do našich řad stále nové kolegy, kteří zajistí perfektní čistotu a úklid prostor našich klientů.

Je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí? Přidejte se k M2C!

Náplň práce :

  • Kontrola pracovníků úklidu, řešení připomínek
  • Zaškolování nových pracovníků
  • Dohled a řešení provozních problémů souvisejících s úklidem
  • Organizace a zajištění úklidových služeb, kontrola kvality dodávaných služeb
  • Výdej materiálu a pracovních pomůcek
  • Plnění operativních úkolů zadávaných nadřízeným pracovníkem
  • Nástup možný IHNED

    Požadavky : Nabízíme :

    Nabízíme :

  • Mzdu od 30 000 Kč
  • Firemní automobil i pro soukromé účely
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Pravidelná školení v rámci společnosti
  • Možnost vést svůj vlastní tým
  • Zajímavý motivační program
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné volání O2
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.