Provozní zámečník-údržbář
Vodňanská drůbež, a.s.
Modřice, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Vždy pondělí-středa od 6 : 00-14 : 00 hod.)Požadujeme : vyučení v oboru nebo SŠ strojního zaměření, praxe minimálně 2 roky výhodou, základní znalost práce na PC.

Náplň práce : preventivní a periodická údržba dílenských a obráběcích strojů, odstraňování závad na strojním zařízení, výroba a renovace náhradních dílů a součástek, pracovní doba je v 12ti hodinových směnách, v rámci směnnosti i v so a ne.

Očekáváme : zodpovědnost a pracovitost, částečnou časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Místo výkonu práce : Provozovna Modřice, Chrlická 522, 664 42Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost