ŘIDIČ / ŘIDIČKA
ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.
Nové Město, Czech Republic
před 18 hodinami
source : Hitprace
 • Požadujeme : SOU technického zaměření, praxe v oboru minimálně 2 roky výhodou, profesní řidičský průkaz sk. C, příp. C+E, dopravně psychologické vyšetření, řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě- Náplň práce : Práce spojené s výkonem běžné údržby silnic stavebního a nestavebního charakteru, zimní údržby silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování.
 • Zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy. Řízení motorových vozidel a obsluha stavebních strojů a mechanismů.

  Práce při údržbě součástí a příslušenství silnic I., II. a III. třídy. Pohotovost k výkonu zimní údržby, zajištění výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I.

  II. a III. třídy- Nabízíme : Dobré zázemí stabilní společnosti, průměrná roční mzda 400.000,- Kč včetně odměn; 5 týdnů dovolené / rok, příspěvek na penzijní pojištění Kč 1.

  500 / měsíc, stravenky Kč 100 / den- Životopisy zasílejte na adresu : marie.souckova uskhk.eu. Do předmětu uveďte "řidič, silničář NM".

  Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k pohovoru.Účastí ve výběrovém řízení uchazeč bere na vědomí skutečnost, že oprávněným zájmem společnosti je uchovat si poskytnuté osobní údaje uchazeče po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení za účelem právní ochrany a případného oslovení uchazeče v dalším výběrovém řízení.

 • případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v pracovní dny 7 : 00 - 15 : 30), kontaktní osoba : Součková Marie, tel.
 • 495 540 219, 723 543 041, e-mail : marie.souckova uskhk.eu

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost