Servisní technik
ActivEnergy, s.r.o.
Brno, República Checa
před 1 dnem

Požadavky

Technické vzdělání v oboru elektro-silnoproud (zejména výkonová elektrotechnika a elektronika, elektroenergetika). ŘP a osvědčení dle vyhlášky č.

50 / 78 Sb. - minimálně 6.Znalosti v problematice distribuce napájení a připojení záložních zdrojů (UPS, DA, DC aj.) Samostatnost, odpovědnost a pečlivost při provádění servisní činnosti.

Práce s PC, znalosti práce v EXCEL, WORD, OUTLOOK, orientace v začlenění záložních systému do dálkového monitoringu (RS232, 422, 485, SNMP, WEB / TCP / IP, Modbus) .

Základní znalost AJ podmínkou, slušné vystupování, zájem o další profesní růst. Ochota cestovat (ČR + SK).

Nabídka

Silné technické zázemí firmy s prací na hlavní pracovní poměr. Možnosti odborného růstu v problematice zálohování rozvodné sítě pomocí UPS, DA, DC a dalších zařízení.

Podílení se na návrhu řešení a realizaci zakázek.Zodpovědnou práci s možností cestovat i do zahraničí (školení u výrobců).

Firemní automobil, mobil a notebook, paušální plat + osobní ohodnocení + bonusy

Pracovní náplň

Příjem a vyhodnocení poruch, reklamací a technických dotazů.Diagnostika závad a jejich odstranění, servisní práce na preventivních prohlídkách u zákazníků.

Příprava a realizace instalací a uvedení do provozu nových zařízení u zákazníka.Technické poradenství, podpora obchodu, školení obsluhy.

Koordinace menšího týmu pracovníků.

Poznámka

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail servis activenergy.

cz. Do předmětu prosím uveďte pracovní pozici, na kterou reagujete.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost