Administrátor/ka projektů
Czech Cool Trade s.r.o.
Ostrava
před 7 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Bílovecká 483 / 44, Svinov, 721 00 Ostrava 21Oslovila Vás naše nabídka? Pak očekáváme Váš profesní životopis a motivační dopis na emailu : dombek cct.

cz. Jste tvůrčí typ a nebojíte se výzev? Troufnete si na přípravu a realizaci projektů? Jsme společnost Czech Cool Trade s.

r.o. zabývající se poradenstvím a dotacemi pro podnikatele. Pomáháme firmám v ČR s přípravou a realizací dotačních projektů.

Rozšiřujeme náš tým a hledáme schopného a výkonného kolegu / kolegyni na pozici : Administrátor / ka projektůCo Vás čeká : "Po nástupu se budete věnovat projektům z různých operačních programů (ESF, OP PIK, OPŽP,.

 • Dohlížet na vás bude zkušený mentor a navíc budete mít k dispozici náš interní manuál."Ze začátku se budete podílet na tvorbě různých kapitol žádosti, ať se s projekty pořádně seznámíte a vyzkoušíte si jednotlivé činnosti.
 • dalších měsících již budete samostatně jednotlivé projekty psát, konzultovat a řídit jejich realizaci. Samozřejmě i zde budete mít podporu v mentorovi a ostatních členech týmu : -)"Osobně, telefonicky či emailem budete komunikovat s klienty, dodavateli služeb a příslušnými úřady.

  Práce není stereotyp, čeká vás několik různorodých projektů najednou : -)"Dle charakterů dotačních výzev se můžete setkat s různým věcným zaměřenímPožadavky : "Minimálně SŠ nebo VŠ vzdělání"Praktické zkušenosti s projekty z různých operačních programů výhodou "Být COOL mohou i absolventi nebo rodiče po mateřské či rodičovské"Výborné vyjadřovací a komunikační dovednosti slovem i písmem"Pečlivost a důslednost v organizaci času"Aktivní znalost anglického jazyka výhodou"Znalost ekonomiky a účetnictví výhodou"Analytické myšlení"Týmovou povahu - můžete se na nás spolehnout, ale musí být spolehnutí i na vás"ŘP sk.

  B - aktivní řidič"Zodpovědný přístup k práci - prezentujete sebe i nás : -)Benefity : "Práci na hlavní pracovní poměr"Zodpovědnou a smysluplnou práci s možností kariérního růstu"Zaškolení manažery s letitou praxí"Zajímavé finanční ohodnocení"Seznámení se se skvělými a zajímavými lidmi"Sportovní i společenské akce"Sportovní a volnočasové benefityVy budete právě ten / ta, kdo bude s klienty posunovat jejich vize v reálné projekty.

  Budete přímo ovlivňovat, jak bude výsledný projekt vypadat a zodpovídat za to, aby byl formálně i věcně v pořádku. Stanete se odborníkem a získáte široký rozhled.

  Nabízíme : Příspěvek na sportovní aktivity, mobilní telefon, notebook, flexibilní prac. doba, občasná práce z domova, účast na společenských a sportovních akcích podnikatelského klubu Czech Cool Trade.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost