TECHNOLOGOVÉ LISOVÁNÍ
PressMetal - CZ, spol. s r. o.
Frýdek-Místek, Třinec
před 1 dnem
source : Hitprace

Požadujeme - min. SŠ vzdělání technického zaměření, znalost čtení technické a výkresové dokumentace, praxe na obdobné pozici (v automotive výhodou), zkušenost a znalost práce s programy pro práci s modely ve 3D (např.

SolidEdge, AutoCAD, apod.), samostatnost v řešení úkolů, ochota se dále vzdělávat a hledat nová řešení, výhodou - zkušenosti a znalosti v oblasti lisování kovů, komunikativní znalost AJ.

Náplň práce - zpracování technologických postupů a stanovování technologických podmínek výroby, zakládání a udržování technologických dat, udržování a zlepšování stability výrobního procesu, být součástí projektového týmu v rámci rozběhu nových projektů, analýza konstrukčních návrhů, resp.

posuzování vyrobitelnosti výrobků, podílení se na specifikaci nových strojů a technologických zařízení, vybírání dodavatele technologických zařízení, podílení se na přejímkách nových zařízení, podílení se na návrzích na umístění výroby v daném úseku, řešení technických problémů ve výrobě, aj.

Výše mzdy dle kvalifikace, praxe a výsledků.Životopis zaslat na e-mailovou adresu : cieslarova pressmetal.czPracoviště : Třinec

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost