ADMINISTRATIVNÍ PODPORA -VHODNÉ PRO ABSOLVENTY STAVEBNICTVÍ (32 - 40.000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Máte vzdělání v oboru stavebnictví? Chcete komunikovat s dodavateli i zákazníky? Pokud Vás tato pozice zaujala, tak mi zašlete váš aktuální životopis a zkuste své štěstí!Začněte pracovat jako ADMINISTRATIVNÍ PODPORA -VHODNÉ PRO ABSOLVENTY STAVEBNICTVÍ (32 - 40.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Příprava nabídek zákazníkům
  • Komunikace s dodavateli
  • Cenové kalkulace
  • Zpracování požadovaných dokumentů
  • CO POŽADUJEME?

  • Min. SŠ v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti na obdobné pozici, ve stavebnictví - výhodou
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Dobrou orientaci v MS Office,
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • CO NABÍZÍME?

  • Příspěvky na stravování
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní sportovní a společenské aktivity
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce : Brno
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.