Pečovatelka s praxí nebo kurzem na oddělení sociální péče!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Praha-Troja, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme kolegy kteří-Mají pozitivní vztah k seniorům-Baví je pomáhat a rádi pečují o druhé-Jsou komunikativní a pozitivníCo Vás u nás čeká?

 • Podporovat klienty při běžných denních činnostech-Pomáhat jim při oblékání a osobní hygieně-Budete pro klienty partnerem v denní komunikaciMotivace je pro nás víc než vaše praxe.
 • Pokud nemáte kurz pracovníka v sociálních službách rádi vás podpoříme při jeho absolvování a nabídneme další profesní vzděláváníCo Vám můžeme nabídnout?

 • 5 týdnů dovolené-Příplatky za práci přesčas o víkendu a noční směny ve výši 25 %-Speciální odměny za směny nad pracovní plán-Finanční bonusy za odpracované roky ve firmě-Dotované stravování 30 Kč za tříchodový oběd včetně nápojů-Zvýhodněné tarify v rámci O2 Family-Slevovou kartu do lékáren BenuBudeme rádi když se nám ozvete.
 • Svůj životopis můžete zaslat na email : použijte odpovědní formulářVzdělání : SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost