Kontrolor - ministerský rada
MINISTERSTVO VNITRA
Praha-Cholupice, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

Kontrolor - ministerský rada, Ministerstvo vnitra ČR, Odbor fondů EU v oblasti vnitřních věcí MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKTna výběrovém řízení , t-

bude upřesněno UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Náplň práce : provádění kontroly na místě a to v souladu s čl. 21 a 28 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č.

514 / 2014, procesně podle zákona č. 320 / 2001 Sb., finanční kontrole ve veřejné správě a podle zákona č. 255 / 2012 Sb.

o kontrole (kontrolní řád); zpracování podkladů ke kontrolám na místě; provádění hlášení a šetření nesrovnalostí apod. Požadujeme : ukončené magisterské vysokoškolské vzdělání pokročilou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Powerpoint) znalost anglického jazyka (min.

úroveň B2) organizační, koordinační a komunikační schopnosti samostatnost, systematičnost a schopnost řešit problémy zodpovědnost, flexibilitu, pečlivost a chuť učit se nové věci trestní bezúhonnost Výhodou : znalost prostředí státní správy Nabízíme : zaměstnání na plný pracovní úvazek možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, indispoziční volno, příspěvek na stravování) motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci pružnou pracovní dobu Další informace : jedná se služební poměr předpokládaný nástup říjen 2018 platové zařazení podle nařízení vlády č.

564 / 2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 13. platová třída místo pracoviště v Praze Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 14.

srpna 2018, tj. v této lhůtě zaslané státnímu tajemníkovi v Ministerstvu vnitra. Veškeré informace k podání žádosti naleznete na úřední desce MVČR, oznámení zveřejněném na : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost