Obchodní zástupce s průměrným výdělkem 50.000 Kč
MANPOWER, s.r.o.
Pardubice, Hradec Králové, Jindřichův Hradec
před 4 dny
source : Hitprace

Jako obchodní zástupce zapomeňte na navolávání schůzek a ježdění po celé republice. Schůzky vám navolají kolegové z call centra a vy se budete moci soustředit pouze na obchod se zákazníky v lokalitě vašeho bydliště.

Nabídka : Čeho se u nás dočkáte?

Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč / měs.) vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty.

Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek.

Neváhejte a připojte se k našemu týmu!Stačí se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, zavolat na 226 254 958 nebo zaslat Váš životopis na e-mail tereza.tomiova manpower.cz

Požadavky : Staňte se novým členem našeho skvělého obchodního týmu. Právě teď hledáme obchodního zástupce ve vaší lokalitě.

Pokud máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblasti energií, tak hledáme právě vás!

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a výborná komunikace je základ. Neměl by vám chybět ale i řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík, SŠ vzdělání a živnostenský list (ochota založit)

Už podnikáte?

Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, tak v tom není problém. : )

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost