Specialista péče o klienty
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Tábor
před 4 dny
source : Hitprace

Co budete dělat - starat se o přidělené klienty, potvrzovat domluvené schůzky od našeho call centra, plnit požadavky klientů, osobně se setkávat s našimi klienty, rozvíjet portfolio vlastních klientů, realizovat obchody, vzdělávat se s podporou manažera, reprezentovat mezinárodní stabilní skupinu, která mění svět financí, využívat znalosti a dovednosti, které Vám předáme, Home office.

Očekáváme - komunikativnost, spolehlivost a příjemné vystupování, nadšení pro práci s lidmi, prodejního ducha, vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady, SŠ / SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk.

B.Co můžete očekávat Vy - Skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci, kvalitní podpůrné materiály včetně softwaru pro sjednávání on-line produktů, volnou ruku, home office - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity, vedení a podporu zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace), odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese, otevřenou cestu ke kariéře manažera nebo k dalším profesím v rámci společnosti, bonusový program, motivační benefity, pro svou práci dostanete vlastní klienty a další schůzky Vám domluví naše callcentrum, dostatečně široké portfolio produktů k pokrytí všech potřeb klientů.

Proč pracovat v NN? Měníme svět pojišťovnictví, pojďte do toho s námi.Kontakt e-mailem, telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost